1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
 
 Program* :
 Adınız* :
 Şehir* :
 İstek Parça* :
 Mesajınız* :
 
 
Esma Yasar
Bir insanın bakışıyla huzur buluyorsanız o insanla yürek bağı kurmuş şunuz demektir. Bizler seni yürekten sevdik CanAbim bir bakışın yeter, sesinin verdiği huzur yeter. İyiki varsın:)
  -------------------------------
  
mehmet bilir
İyi yayınlar abi sıradaki parça her akşam saat 23 olsada HAKKI TUNCERLE DÖRDÜNCÜPERON başlasa dye sabirsizlananlara gelsin binde eğer okuyabilirsen sen gittin şiir bitti şiirini okursan çok mutlu olurum
  -------------------------------
  
Yasemin
Kayseriden selam olsun abi askere gidecek kardeşim için bi şarkı çalar misin
  -------------------------------
  
çiğdem
Iyi aksamlar Hakkı bey ben cigdem berlin den. Her aksam iş yerim den sizi diliyorum. sizden bağlanmiyacaksın rica etsem
  -------------------------------
  
Müslüm polat
iyi yayınlar Hakkı bey. Ankara sincandan müslüm misafirlikten geldik bugün sizi dinleyemiyorum ama yüreğim sizinle iyi yayınlar
  -------------------------------
  
Melisa Kaya
Samsun bafradan selamlar. Programı severek dinliyoruz. Sıradaki şarkıların hepsi sevda ablamla bana gelsin tesekkurler
  -------------------------------
  
 
 Adınız* :
 Mesajınız* :
 
> Hakkımızda
 
KUMSAL RADYO HAKKINDA
10.06.1994 yılında yayına başlayan ve günümüze kadar önemli başarılar elde eden Kumsal Radyo bu başarısını sürekli yükseltmektedir. Kumsal Radyo daha geniş bir alanda kusursuz ses kalitesiyle yayın için vericilerini,stüdyolarını ve otomasyon sistemlerini yenilemiştir, günümüz yayıncılık teknolojilerini yakından takip emiştir.

Kumsal Radyo işini bilen, işini seven programcıları, prodüksiyon ekibi , dinleyicilerine her türden kaliteli Türk müziğini sunarak, 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.Radyomuzun Yönetim Kurulu; Başkan Musa ALAN , Başkan Yrd.Ercan ALAN , Muammer ALAN , Üyeler Ahmet TÜRK , Faruk DÖNMEZER'den oluşmaktadır


YAYIN İLKELERİMİZ

Ku
msal Radyo;

Toplumsal sorumluluk taşıyan ve sorumluluğunu yerine getiren bir yayın kuruluşudur. İnsan haklarına saygılıdır, her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındadır. Dini, ahlâki ve manevi değerlere saygılıdır.

Milli kültüre,toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas alır; Türkçe'yi doğru ve dil bilincini geliştirici bir biçimde kullanır. Yayınlarında Türkiye'nin bütünlüğünü ve ülke menfaatlerini gözetir. Eşitlik ve adaletten yanadır; zulmün her türlüsünü reddeder. Hukukun üstünlüğünü esas alır; özgürlük ve çok seslilikten yanadır.

Demokrasiyi insanlık aleminin ortak değerlerinden biri olarak kabul eder. Ekonomik bağımsızlığını,toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin vazgeçilmez şartı olarak görür.

Emeğe saygılıdır; çalışanları arasındaki ilişkiler karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütülür.

Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler. Statükoculuğu reddeder. Yayınlarında, evrensel yayıncılık ilkelerinden yana taraftır.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından hazırlanan "Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi"ne bağlı kalmayı taahhüt eder. Bu metinde belirtilen ilke ve etik anlayışın Türkiye'de yaygınlık kazanması için çalışır.